Części i akcesoria

Oryginalne akcesoria Volkswagen®, Volkswagen Użytkowe.
Więcej możliwości.

Co zrobić by nasze auto wyróżniało się wśród innych? Jak sprawić, aby nasza podróż nim była jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna? Jak wygodnie i bezpiecznie przewieźć np. rower albo narty?

Volkswagen, Volkswagen Użytkowe pomagają spełniać te oczekiwania. Równolegle z powstawaniem samochodu konstruktorzy tworzą, rozwijają i testują odpowiednie do niego akcesoria – wszystko w myśl zasady – samochód jest tak doskonały, jak doskonała jest najmniejsza jego część. Dzięki temu wszystkie Oryginalne akcesoria Volkswagen®, Volkswagen Użytkowe to nie tylko najwyższa jakość, maksymalna funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania, ale przede wszystkim idealne dopasowanie techniczne i stylistyczne do naszego samochodu.

Pełnych informacji na temat szerokiej oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen®, Volkswagen Użytkowe udzielą Państwu nasi pracownicy.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Pakiety ekonomiczne

Pakiety Ekonomiczne to korzystne cenowo naprawy wszystkich Volkswagenów starszych niż 5 lat.

W częściach Economy Volkswagen opracowanych specjalnie dla starszych aut zawarty jest cały know-how Volkswagena. Razem z niższymi cenami montażu oferty pakietowe pozwalają zaoszczędzić nawet do 40% w porównaniu z montażem Oryginalnych części Volkswagen® .

Umów się na serwis