Nasz zespół

michał boliglowa
Michał Boligłowa

Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 832 72 19

tel. kom.: 785 500 660

michal.boliglowa@centrumpoznan.pl

katarzyna rudzińska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 13

tel. kom.: 661 260 169

Katarzyna.wegrzynowska@centrumpoznan.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 14

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@centrumpoznan.pl

mateusz jarzynowski
Mateusz Jarzynowski

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 11

tel. kom.: 785 502 787

mateusz.jarzynowski@centrumpoznan.pl

kamil preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 61 832 72 36

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@centrumpoznan.pl

patrycja marchwicka
Patrycja Marchwicka

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 61 832 72 12

tel. kom.: 785 501 095

patrycja.marchwicka@centrumpoznan.pl

brak zdjecia
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@centrumpoznan.pl

maciej michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@centrumpoznan.pl

tomasz radniceki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@centrumpoznan.pl

marta maciejak
Marta Maciejak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 41

tel. kom.: 785 508 824

marta.maciejak@centrumpoznan.pl

brak zdjecia
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@centrumpoznan.pl

brak zdjecia
Angelika Bonieńska

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel. kom.: 603 630 414

angelika.bonienska@centrumpoznan.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@centrumpoznan.pl

michal boliglowa
Michał Boligłowa

Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 832 72 19

tel. kom.: 785 500 660

michal.boliglowa@centrumpoznan.pl

katarzyna rudzinska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 13

tel. kom.: 661 260 169

katarzyna.wegrzynowska@centrumpoznan.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 14

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@centrumpoznan.pl

Mateusz Jarzynowski
Mateusz Jarzynowski

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 11

tel. kom.: 785 502 787

mateusz.jarzynowski@centrumpoznan.pl

Kamil Preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 61 832 72 36

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@centrumpoznan.pl

Patrycja Marchwicka
Patrycja Marchwicka

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 61 832 72 12

tel. kom.: 785 501 095

patrycja.marchwicka@centrumpoznan.pl

Łukasz Nowak
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@centrumpoznan.pl

Maciej Michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@centrumpoznan.pl

Tomasz Radniecki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@centrumpoznan.pl

marta maciejak
Marta Maciejak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 41

tel. kom.: 785 508 824

marta.maciejak@centrumpoznan.pl

brak zdjecia
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@centrumpoznan.pl

brak zdjecia
Angelika Bonieńska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 603 630 414

angelika.bonienska@centrumpoznan.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@centrumpoznan.pl

Jarosław Szafrański
Jarosław Szafrański

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 832 72 81

tel. kom. 609 795 137

jaroslaw.szafranski@centrumpoznan.pl

Marcin Soboczyński
Marcin Soboczyński

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 832 72 81

tel.kom.: 785 505 916

marcin.soboczyński@centrumpoznan.pl

Michał Górka
Michał Górka

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 832 72 81

tel.kom.: 785 503 599

michal.gorka@centrumpoznan.pl

Mariusz Rychły
Mariusz Rychły

Kierownik Działu Serwisu

tel.: 61 832 72 29

tel.kom.: 661 975 760

mariusz.rychly@centrumpoznan.pl

Paweł Ratajczak
Paweł Ratajczak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 21

tel.kom.: 785 500 398

pawel.ratajczak@centrumpoznan.pl

Marcin Kosiara
Marcin Kosiara

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 23

tel.kom.: 609 795 139

marcin.kosiara@centrumpoznan.pl

Mirosław Nowak
Mirosław Nowak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 24

tel.kom.: 609 795 184

miroslaw.nowak@centrumpoznan.pl

Joanna Liberkowska
Joanna Liberkowska

Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 832 72 38

tel.kom.: 785 502 066

joanna.liberkowska@centrumpoznan.pl

Przemysław Gałęski
Przemysław Gałęski

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 513 357

przemyslaw.galeski@centrumpoznan.pl

Marcin Górzny
Marcin Górzny

Kierownik Działu Części

tel.: 61 832 72 39

tel.kom.: 785 503 766

marcin.gorzny@centrumpoznan.pl

Michał Stróżycki
Michał Stróżycki

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 31

michal.strozycki@centrumpoznan.pl

Piotr Jęchorek
Piotr Jęchorek

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 31

piotr.jechorek@centrumpoznan.pl

Tomasz Freund
Tomasz Freund

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 32

tomasz.freund@centrumpoznan.pl

Marcin Kazior
Marcin Kazior

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 31

marcin.kazior@centrumpoznan.pl

Patryk Samsonowski
Patryk Samsonowski

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 31

patryk.samsonowski@centrumpoznan.pl

Paweł Mostowiec
Paweł Mostowiec

Kierownik Centrum Obsługi NORA

tel.: 61 832 72 45

tel. kom.: 785 504 614

pawel.mostowiec@centrumpoznan.pl

Artur Łuczak
Artur Łuczak

Doradca Centrum Obsługi NORA

tel. 61 832 72 45

tel.kom: 785 504 602

artur.luczak@centrumpoznan.pl

Paweł Nowak
Paweł Nowak

Doradca Centrum Obsługi NORA

tel. kom.: 785 504 602

pawel.nowak@centrumpoznan.pl

Michał Kokociński
Michał Kokociński

Doradca Centrum Obsługi NORA

tel. kom.: 785 504 586

michal.kokocinski@centrumpoznan.pl

Maciej Śmigielski
Maciej Śmigielski

Kierownik Sprzedaży /samochody używane

tel.: 61 832 72 15

tel. kom.: 781 440 157

maciej.smigielski@krotoski-cichy.pl

Maciej Oblizajek
Maciej Oblizajek

Specjalista ds. Sprzedaży / samochody używane

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 697 700 055

maciej.oblizajek@krotoski-cichy.pl

Przemysław Mantaj
Przemysław Mantaj

Specjalista ds. Sprzedaży / samochody używane

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 601 750 883

przemyslaw.mantaj@krotoski-cichy.pl

Michał Święs
Michał Święs

Specjalista ds. Sprzedaży / samochody używane

tel. kom.: 609 792 376

michal.swies@krotoski-cichy.pl

Renata Tylkowska
Renata Tylkowska

Kierownik Działu Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 785 501 093

renata.tylkowska@centrumpoznan.pl

Monika Nowaczyk
Monika Nowaczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 603 809 580

monika.nowaczyk@centrumpoznan.pl

Ewa Talar
Ewa Talar

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 785 505 278

ewa.talar@centrumpoznan.pl

Izabela Zarzycka – Tylman
Izabela Zarzycka – Tylman

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 661 250 131

izabela.zarzycka-tylman@centrumpoznan.pl

Przemysław Waloszek
Przemysław Waloszek

Kierownik Blacharni - Lakierni

tel. kom.: 785 515 659

przemyslaw.waloszek@centrumpoznan.pl

Mariusz Szcześniak
Mariusz Szcześniak

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 785 500 834

mariusz.szczesniak@centrumpoznan.pl

Katarzyna Olbrych
Katarzyna Olbrych

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 661 251 412

katarzyna.olbrych@centrumpoznan.pl

Maciej Nijaki
Maciej Nijaki

Asystent ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 609 540 278

maciej.nijaki@centrumpoznan.pl

Małgorzata Kowalska
Małgorzata Kowalska

Kierownik Działu Administracji

tel.: 61 832 72 00

malgorzata.kowalska@centrumpoznan.pl

Marta Ludkowska
Marta Ludkowska

Specjalista ds. Administracji

Tel. 61 832 72 00

marta.ludkowska@centrumpoznan.pl

Hanna Murach
Hanna Murach

Kasjerka - Recepcjonistka

Tel. 61 832 72 00

hanna.murach@centrumpoznan.pl

Klaudyna Płócienniczak
Klaudyna Płócienniczak

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

klaudyna.plocienniczak@centrumpoznan.pl

Umów się na serwis