O nas

Centrum Poznań to miejsce, gdzie kupicie Państwo najlepsze samochody nowe lub używane, a także skorzystacie z profesjonalnego serwisu!

Naszych Klientów witamy w salonie Volkswagen. Oferujemy również specjalistyczny serwis, który zapewniają nasi doświadczeni fachowcy. Wykorzystujemy najbardziej nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zarówno diagnostyka, jak i naprawy są wykonywane sprawnie i skutecznie. Odwiedźcie Państwo nasz serwis Volkswagen, a z pewnością się nie zawiedziecie.

Centrum Poznań to rozwiązanie dla wymagających - potrafimy dopasować się do potrzeb rynku oraz indywidualnych oczekiwań Klientów. Tutaj liczyć Państwo mogą na kompleksową obsługę – nasza załoga pomoże wybrać najlepszy samochód, a także doradzi jak odpowiednio o niego zadbać. Oferujemy liczne atrakcyjne promocje – samochody marki Volkswagen, a także potrzebne do nich części i akcesoria! Pomagamy też wybrać właściwe ubezpieczenie oraz wspieramy w procesie doboru oraz uzyskania finansowania pojazdu. Centrum Poznań to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług i kompleksowego wsparcia ze strony profesjonalistów.

Zapraszamy!

nowoczesny salon

specjalistyczny serwis

wsparcie profesjonalistów

Umów się na serwis