×
Salon VW Dealer Volkswagen Centrum Poznań

To pole nie może być puste.

Wybierz temat rozmowy:

Części i akcesoria Volkswagen

Jak sprawić, by nasz samochód wybijał się w gąszczu innych pojazdów?

Co możemy zrobić, żeby podróżowanie nim było jeszcze bardziej komfortowe? Jakie będzie najbardziej praktyczne i niezawodne rozwiązanie w przypadku konieczności przewozu np. roweru albo nart?

Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze zna odpowiedzi na te pytania. W tym samym czasie, kiedy powstaje nowy model samochodu, konstruktorzy projektują, ulepszają i testują akcesoria stworzone z myślą o nim – zgodnie z dewizą, że doskonałość samochodu opiera się na doskonałości najmniejszego jego komponentu.

To właśnie dlatego wszystkie Oryginalne akcesoria Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze łączą w sobie najwyższą jakość, maksymalną ergonomiczność i stabilność użytkowania – przede wszystkim są perfekcyjnie spójne technicznie i stylistycznie z naszymi samochodami.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Pakiety ekonomiczne

Atrakcyjny cenowo Pakiet Ekonomiczny obejmuje naprawy wszystkich samochodów marki Volkswagen starszych, niż 5 lat.

Części Economy Volkswagen, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o starszych samochodach, to definicja pełnego know-how marki Volkswagen. Dzięki ofertom pakietowym, w połączeniu z obniżonymi kosztami montażu, możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 40% w stosunku do instalacji Oryginalnych części Volkswagena.

Umów się na serwis