×
Salon VW Dealer Volkswagen Centrum Poznań

To pole nie może być puste.

Wybierz temat rozmowy:

Sprzedaż Flotowa

Jednym z priorytetów naszej działalności jest sprzedaż samochodów marki Volkswagen do Klientów Flotowych.

Przy obsłudze Klientów Flotowych, stawiamy przede wszystkim na:

  • pełen profesjonalizm gdzie priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów,
  • doradztwo w doborze konfiguracji odpowiadającej rzeczywistym potrzebom Klientów,
  • terminowość w realizacjach zamówień,
  • samochody przedkontraktowe oraz zastępcze serwisowe.

Bazując na ofercie produktowej marki Volkswagen, zawsze proponujemy samochód odpowiadający aktualnym potrzebom Klientów oraz profilom działalności ich firm.
W naszej filozofii obsługa Klientów Flotowych to nie tylko sprzedaż samochodów. Nasze biznesowe działania skupione są również na oferowaniu usług takich jak:

  • oferta serwisowa w ramach programu „Serwisowy Kontrakt Flotowy VW”,
  • spersonalizowanej oferta serwisowa w ramach programów autorskich Centrum Poznań,
  • promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • specjalne oferty finansowania zakupu.

Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom zapewniamy najwyższy poziom obsługi Klienta Flotowego zapewniając mu pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy.

Aleksandra Grzesiak
Aleksandra Grzesiak

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel. kom. 609 795 644

tel. 61 816 38 88

aleksandra.grzesiak@cichy-zasada.pl

Karol Krupa
Karol Krupa

Team Leader // Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 609 795 427

tel. 61 816 38 88

karol.krupa@cichy-zasada.pl

Jarosław Szafrański

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom. 609 795 137

tel.: 61 816 38 88

jaroslaw.szafranski@cichy-zasada.pl

Anna Teuschner
Anna Teuschner

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 573 712

tel.: 61 816 38 88

anna.teuschner@cichy-zasada.pl

Piotr Gembara
Piotr Gembara

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 502 773

tel.: 61 816 38 88

piotr.gembara@cichy-zasada.pl

brak foto
Daniel Pasternak

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 693 200 347

tel.: 61 816 38 88

daniel.pasternak@cichy-zasada.pl

brak foto
Marta Maciejak

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 609 795 485

tel.: 61 816 38 88

marta.maciejak@cichy-zasada.pl

brak foto
Michał Górka

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 505 581

tel.: 61 816 38 88

michal.gorka@cichy-zasada.pl

brak foto
Leszek Rozmus

Opiekun Kluczowych Klientów

tel.kom.: 605 262 569

tel.: 61 816 38 88

leszek.rozmus@cichy-zasada.pl

Umów się na serwis