×
Salon VW Dealer Volkswagen Centrum Poznań

To pole nie może być puste.

Nasz zespół

michał boliglowa
Michał Boligłowa
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 660

michal.boliglowa@cichy-zasada.pl

katarzyna rudzińska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 661 260 169

katarzyna.wegrzynowska@cichy-zasada.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@cichy-zasada.pl

kamil preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@cichy-zasada.pl

Maciej Osowiec
Maciej Osowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 563 075

maciej.osowiec@cichy-zasada.pl

Łukasz Nowak
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@cichy-zasada.pl

maciej michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@cichy-zasada.pl

tomasz radniceki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@cichy-zasada.pl

Sebastian Szymański
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel.: 61 832 72 47

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@cichy-zasada.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@cichy-zasada.pl

Krystian Krajnik
Krystian Krajnik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 48

tel. kom.: 785 563 302

krystian.krajnik@cichy-zasada.pl

michal boliglowa
Michał Boligłowa

Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 660

michal.boliglowa@cichy-zasada.pl

katarzyna rudzinska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 661 260 169

katarzyna.wegrzynowska@cichy-zasada.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@cichy-zasada.pl

Kamil Preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@cichy-zasada.pl

Maciej Osowiec
Maciej Osowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 563 075

maciej.osowiec@cichy-zasada.pl

Łukasz Nowak
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@cichy-zasada.pl

Maciej Michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@cichy-zasada.pl

Tomasz Radniecki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@cichy-zasada.pl

Sebastian Szymański
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel.: 61 832 72 47

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@cichy-zasada.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@cichy-zasada.pl

Krystian Krajnik
Krystian Krajnik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 48

tel. kom.: 785 563 302

krystian.krajnik@cichy-zasada.pl

Tomasz Michalak
Tomasz Michalak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom. 661 975 939

tomasz.michalak@cichy-zasada.pl

Jarosław Szafrański
Jarosław Szafrański

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 832 72 81

tel. kom. 609 795 137

jaroslaw.szafranski@cichy-zasada.pl

Anna Teuschner
Anna Teuschner

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 832 72 81

tel.kom.: 785 573 712

anna.teuschner@cichy-zasada.pl

Marcin Połeć
Marcin Połeć

Kierownik Serwisu

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 661 975 760

marcin.polec@cichy-zasada.pl

Paweł Ratajczak
Paweł Ratajczak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 500 398

pawel.ratajczak@cichy-zasada.pl

Marcin Kosiara
Marcin Kosiara

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 609 795 139

marcin.kosiara@cichy-zasada.pl

Mirosław Nowak
Mirosław Nowak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 609 795 184

miroslaw.nowak@cichy-zasada.pl

Przemysław Gałęski
Przemysław Gałęski

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 513 357

przemyslaw.galeski@cichy-zasada.pl

Katarzyna Małolepsza
Katarzyna Małolepsza

Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 563 332

katarzyna.malolepsza@cichy-zasada.pl

Marcin Górzny
Marcin Górzny

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

tel.kom.: 785 503 766

marcin.gorzny@cichy-zasada.pl

Michał Stróżycki
Michał Stróżycki

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

michal.strozycki@cichy-zasada.pl

Tomasz Freund
Tomasz Freund

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

tomasz.freund@cichy-zasada.pl

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 1 lipca 2020 roku Centrum Obsługi NORA zmienia swoją siedzibę,
która mieścić się będzie przy ul. Skórzewskiej 8 w Wysogotowie.

Dotychczasowe numery telefonów nie ulegają zmianie.

Zapraszamy!

Marcin Marzec
Marcin Marzec

Kierownik Centrum Obsługi NORA

tel. kom.: 785 504 586

marcin.marzec@cichy-zasada.pl

Paweł Mostowiec
Paweł Mostowiec

Koordynator ds. Sprzedaży Centrum Obsługi NORA

tel. kom.: 785 504 614

pawel.mostowiec@cichy-zasada.pl

Artur Łuczak
Artur Łuczak

Doradca Centrum Obsługi NORA

tel.kom: 785 560 074

artur.luczak@cichy-zasada.pl

Jacek Szczeciński
Jacek Szczeciński

Doradca Centrum Obsługi NORA

tel.kom: 785 502 985

jacek.szczecinski@cichy-zasada.pl

Maciej Śmigielski
Maciej Śmigielski

Kierownik Sprzedaży /samochody używane

tel.: 61 832 72 15

tel. kom.: 781 440 157

maciej.smigielski@cichy-zasada.pl

Maciej Oblizajek
Maciej Oblizajek

Specjalista ds. Sprzedaży / samochody używane

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 697 700 055

maciej.oblizajek@cichy-zasada.pl

Michał Święs
Michał Święs

Specjalista ds. Sprzedaży / samochody używane

tel. kom.: 609 792 376

michal.swies@cichy-zasada.pl

Renata Tylkowska
Renata Tylkowska

Kierownik Działu Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 785 501 093

renata.tylkowska@cichy-zasada.pl

Marta Ludkowska
Marta Ludkowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 603 809 580

marta.ludkowska@cichy-zasada.pl

Daria Resler
Daria Resler

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 661 250 131

daria.resler@cichy-zasada.pl

Przemysław Waloszek
Przemysław Waloszek

Kierownik Blacharni - Lakierni

tel. kom.: 785 515 659

przemyslaw.waloszek@cichy-zasada.pl

Mariusz Szcześniak
Mariusz Szcześniak

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 785 500 834

mariusz.szczesniak@cichy-zasada.pl

Katarzyna Olbrych
Katarzyna Olbrych

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 661 251 412

katarzyna.olbrych@cichy-zasada.pl

Maciej Nijaki
Maciej Nijaki

Asystent ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 609 540 278

maciej.nijaki@cichy-zasada.pl

Małgorzata Kowalska
Małgorzata Kowalska

Kierownik Działu Administracji

tel.: 61 832 72 00

malgorzata.kowalska@cichy-zasada.pl

Natalia Mellen
Natalia Mellen

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

natalia.mellen@cichy-zasada.pl

Paulina Kostrzewska
Paulina Kostrzewska

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

paulina.kostrzewska@cichy-zasada.pl

Monika Jurecka
Monika Jurecka

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

monika.jurecka@cichy-zasada.pl

Umów się na serwis