×
Salon VW Dealer Volkswagen Centrum Poznań

To pole nie może być puste.

Wybierz temat rozmowy:

Nasz zespół

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Magdalena Mądrzak-Kruszona

Dyrektor Oddziału

tel.: 61 832 72 00

Marcin Kaus
Marcin Kaus

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 500 660

marcin.kaus@cichy-zasada.pl

katarzyna rudzińska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 661 260 169

katarzyna.wegrzynowska@cichy-zasada.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@cichy-zasada.pl

kamil preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@cichy-zasada.pl

Maciej Osowiec
Maciej Osowiec

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 563 075

maciej.osowiec@cichy-zasada.pl

Jan Waligóra
Jan Waligóra

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 609 540 588

jan.waligora@cichy-zasada.pl

Jakub Zachara
Jakub Zachara

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 603 429 995

jakub.zachara@cichy-zasada.pl

Łukasz Nowak
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@cichy-zasada.pl

maciej michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@cichy-zasada.pl

tomasz radniceki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@cichy-zasada.pl

Sebastian Szymański
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel.: 61 832 72 47

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@cichy-zasada.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@cichy-zasada.pl

Krystian Krajnik
Krystian Krajnik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 48

tel. kom.: 785 563 302

krystian.krajnik@cichy-zasada.pl

Marcin Kaus
Marcin Kaus

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 500 660

marcin.kaus@cichy-zasada.pl

katarzyna rudzinska
Katarzyna Węgrzynowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 661 260 169

katarzyna.wegrzynowska@cichy-zasada.pl

marcin majchrzak
Marcin Majchrzak

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 500 141

marcin.majchrzak@cichy-zasada.pl

Kamil Preisler
Kamil Preisler

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 508 224

kamil.preisler@cichy-zasada.pl

Maciej Osowiec
Maciej Osowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 785 563 075

maciej.osowiec@cichy-zasada.pl

Jan Waligóra
Jan Waligóra

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 609 540 588

jan.waligora@cichy-zasada.pl

Jakub Zachara
Jakub Zachara

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 10

tel. kom.: 603 429 995

jakub.zachara@cichy-zasada.pl

Łukasz Nowak
Łukasz Nowak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 785 054 924

tel.: 61 832 72 49

lukasz.nowak@cichy-zasada.pl

Maciej Michalczyk
Maciej Michalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 42

tel. kom.: 609 795 065

maciej.michalczyk@cichy-zasada.pl

Tomasz Radniecki
Tomasz Radniecki

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 43

tel. kom.: 781 440 036

tomasz.radniecki@cichy-zasada.pl

Sebastian Szymański
Sebastian Szymański

Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter

tel.: 61 832 72 47

tel. kom.: 785 505 101

sebastian.szymanski@cichy-zasada.pl

Jakub Cichowicz
Jakub Cichowicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 44

tel. kom.: 661 250 946

jakub.cichowicz@cichy-zasada.pl

Krystian Krajnik
Krystian Krajnik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 832 72 48

tel. kom.: 785 563 302

krystian.krajnik@cichy-zasada.pl

Aleksandra Grzesiak
Aleksandra Grzesiak

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel. kom. 609 795 644

tel. 61 816 38 88

aleksandra.grzesiak@cichy-zasada.pl

Karol Krupa
Karol Krupa

Team Leader // Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 609 795 427

tel. 61 816 38 88

karol.krupa@cichy-zasada.pl

Jarosław Szafrański

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom. 609 795 137

tel.: 61 816 38 88

jaroslaw.szafranski@cichy-zasada.pl

Anna Teuschner
Anna Teuschner

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 573 712

tel.: 61 816 38 88

anna.teuschner@cichy-zasada.pl

brak foto
Piotr Gembara

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 502 773

tel.: 61 816 38 88

piotr.gembara@cichy-zasada.pl

brak foto
Daniel Pasternak

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 693 200 347

tel.: 61 816 38 88

daniel.pasternak@cichy-zasada.pl

brak foto
Marta Maciejak

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 609 795 485

tel.: 61 816 38 88

marta.maciejak@cichy-zasada.pl

brak foto
Michał Górka

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.kom.: 785 505 581

tel.: 61 816 38 88

michal.gorka@cichy-zasada.pl

brak foto
Leszek Rozmus

Opiekun Kluczowych Klientów

tel.kom.: 605 262 569

tel.: 61 816 38 88

leszek.rozmus@cichy-zasada.pl

Marcin Połeć
Marcin Połeć

Kierownik Serwisu

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 661 975 760

marcin.polec@cichy-zasada.pl

Paweł Ratajczak
Paweł Ratajczak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 500 398

pawel.ratajczak@cichy-zasada.pl

Marcin Kosiara
Marcin Kosiara

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 609 795 139

marcin.kosiara@cichy-zasada.pl

Mirosław Nowak
Mirosław Nowak

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 609 795 184

miroslaw.nowak@cichy-zasada.pl

Przemysław Gałęski
Przemysław Gałęski

Doradca Serwisowy

tel.: 61 832 72 20

tel.kom.: 785 513 357

przemyslaw.galeski@cichy-zasada.pl

Agata Lipska
Agata Lipska

Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 832 70 20

tel.kom.: 785 502 066

agata.lipska@cichy-zasada.pl

Brak_zdjecia
Magdalena Stachowiak

Asystentka Serwisu VW, VWSD

tel.: 61 832 72 25

tel.kom.: 603 747 976

magdalena.stachowiak@cichy-zasada.pl

Marcin Górzny
Marcin Górzny

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

tel.kom.: 785 503 766

marcin.gorzny@cichy-zasada.pl

Tomasz Freund
Tomasz Freund

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

czesci.vwcentrumpoznan@cichy-zasada.pl

Brak_zdjecia
Paweł Rybak

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

czesci.vwcentrumpoznan@cichy-zasada.pl

Brak_zdjecia
Tomasz Janecki

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 832 72 30

czesci.vwcentrumpoznan@cichy-zasada.pl


Szanowni Państwo,

Informujemy, że Centrum Obsługi NORA zmienia swoją siedzibę,
która mieścić się będzie przy ul. Skórzewskiej 8 w Wysogotowie.

Dotychczasowe numery telefonów nie ulegają zmianie.

Zapraszamy!

Maciej Śmigielski
Maciej Śmigielski

Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 832 72 15

tel. kom.: 781 440 157

maciej.smigielski@cichy-zasada.pl

Maciej Oblizajek
Maciej Oblizajek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 697 700 055

maciej.oblizajek@cichy-zasada.pl

Michał Święs
Michał Święs

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 609 792 376

michal.swies@cichy-zasada.pl

Daniel Cieślak
Daniel Cieślak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 601 750 883

daniel.cieslak@cichy-zasada.pl

Izabela Stengert
Izabela Stengert

Specjalista ds. Administracji

tel.: 61 832 72 05

tel. kom.: 601 750 883

izabela.stengert@cichy-zasada.pl

Renata Tylkowska
Renata Tylkowska

Kierownik Działu Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 785 501 093

renata.tylkowska@cichy-zasada.pl

Marta Ludkowska
Marta Ludkowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 603 809 580

marta.ludkowska@cichy-zasada.pl

Daria Resler
Daria Resler

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 661 250 131

daria.resler@cichy-zasada.pl

Karolina Krzymieniecka
Karolina Krzymieniecka

Asystentka Działu Ubezpieczeń

tel.: 61 832 72 07

tel.kom : 785 505 278

karolina.krzymieniecka@cichy-zasada.pl

Przemysław Waloszek
Przemysław Waloszek

Kierownik Blacharni - Lakierni

tel. kom.: 785 515 659

przemyslaw.waloszek@cichy-zasada.pl

Mariusz Szcześniak
Mariusz Szcześniak

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 785 500 834

mariusz.szczesniak@cichy-zasada.pl

Katarzyna Olbrych
Katarzyna Olbrych

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 661 251 412

katarzyna.olbrych@cichy-zasada.pl

Maciej Nijaki
Maciej Nijaki

Asystent ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 832 72 26

tel. kom.: 609 540 278

maciej.nijaki@cichy-zasada.pl

Natalia Mellen
Natalia Mellen

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

natalia.mellen@cichy-zasada.pl

Paulina Kostrzewska
Paulina Kostrzewska

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

paulina.kostrzewska@cichy-zasada.pl

Monika Jurecka
Monika Jurecka

Recepcjonistka - Kasjerka

Tel. 61 832 72 00

monika.jurecka@cichy-zasada.pl

Umów się na serwis