×
Salon VW Dealer Volkswagen Centrum Poznań

To pole nie może być puste.

Wybierz temat rozmowy:

Umów się na wizytę

Wybierz markę

Wybierz model

Wybierz usługi

Wskaż kontrolkę, która się zaświeciła

Dodatkowe informacje

Termin wykonania usługi

do 4 dni
do 10 dni
do 14 dni

Preferowane godziny przyjazdu do serwisu

Preferowany termin kontaktu telefonicznego z Klientem w celu ustalenia terminu wizyty

Uzupełnij dane

Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Wysogotowie (62-081), ul. Skórzewska 8, jako administratora danych w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.)

* - pole wymagane

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych, Administratorem Danych jest Grupa Cichy-Zasada z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000881356, NIP 781-00-26-124. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób, których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j., które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:
- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Umów się na serwis